NONINITRO,
    NITRO FX
PAR NONI AUGU
PAR SLĀPEKĻA     MONOKSĪDU(NO)
KONTAKTI,     JAUTĀJUMIEM
CENAS, PASŪTĪT,
    AKCIJAS


 
NITRO FX?
Interesanti.
Gribētu pamēģināt.
Jau lietoju.
Neinteresē.
 
(Nobalsot varat vienreiz dienā)
balsošanas rezultāti »
 
 
 
.
 
PAR NONI AUGU
 
Noni augs ir sastopams Polinēzijā. Vulkāniskās darbības rezultātā Polinēzijas salu augsne ir ļoti bagātīga un var teikt, ka satur gandrīz visus Mendeļejeva tabulas elementus.
 
Noni dod 12 ražas gadā un tā zaros vienlaicīgi ir gan ziedi, gan zaļi, gan nogatavojušies augļi. Tam ir ļoti bagāta un sena vēsture, šis augs pat ir minēts Bībelē.
 
Tas ir viens no visbiežāk lietojamajiem augiem vietējo iedzīvotāju uzturā un tas tiek izmantots jau tūkstošiem gadu. Pastāv ļoti daudz tradicionālie auga sagatavošanas veidi un praktiski tiek izmantotas visas auga daļas, lai nostiprinātu veselību, notievētu un rūpētos par ādu.
 
Viņu veselība ir apskaužami laba: viņi praktiski neslimo ar sirds un asinsvadu slimībām, artrītiem, viņiem gandrīz nemaz nav ļaundabīgo audzēju.
 
Veicot detalizētu šī neparastā auga sastāva ķīmisko analīzi tika atklāts, ka tas satur brīnumainu organismam nepieciešamo vielu apkopojumu. Tas ir ļoti bagāts ar labai veselībai nepieciešamajām barībvielām un bioloģiski aktīvajām komponentēm, ieskaitot tādas, kā fermenti, antikoksidanti un bioflavanoīdi. 
 
Auga lapas un saknes ir pilnvērtīgs olbaltumvielu avots, tie satur visas organismam nepieciešamās aminoskābes. Katrā auga daļā ir visi svarīgākie vitamīni un minerāli, ieskaitot tādus, kā vitamīns C, vitamīns E, kalcijs, magnijs, cinks.
 
Tam ir ļoti plaša atveseļojoša iedarbība – tas lieliski darbojas gan kā antiparazītu līdzeklis, gan kā antidepresants.
 
 
Viens no kompānijas ražotajiem produktiem, kurš tiek iegūts no Noni auga ir unikālais NITRO FX.
 

   


Tel. +371 - 22130913 (WhatsApp, Viber, Telegram)

  NONINITRO (at) 90.LV

 
Šajā mājas lapā sniegtā informācijā paredzēta tikai izglītojošiem mērķiem un tā nav domāta kā līdzeklis diagnozes uzstādīšanai vai slimības ārstēšanai. Visos garīgās un fiziskās veselības traucējumu gadījumos jāvēršas pie attiecīgās jomas medicīnas speciālistiem. Mājas lapa tiešā vai netiešā veidā nesniedz padomus ārstēšanā, neizraksta nekādus medikamentus un neuzņemas atbildību par cilvēku lēmumu pašārstēties.

 

 
 
 
  
 
 
catalog777.com


Representative of Sunland Source in Baltic States.