NONINITRO,
    NITRO FX
PAR NONI AUGU
PAR SLĀPEKĻA     MONOKSĪDU(NO)
KONTAKTI,     JAUTĀJUMIEM
CENAS, PASŪTĪT,
    AKCIJAS


 
NITRO FX?
Interesanti.
Gribētu pamēģināt.
Jau lietoju.
Neinteresē.
 
(Nobalsot varat vienreiz dienā)
balsošanas rezultāti »
 
 
 
.
RĪGĀ UZSTĀJĀS PLAŠI PAZĪSTAMAIS ĀRSTS

ABBASS KUTABS ! 

 
    Dr. Abbass Kutabs ir slāpekļa oksīda eksperts un visā pasaulē pazīstams lektors, un vairākkārtīgi ir godalgots par darbību alternatīvās medicīnas veicināšanas jomā.

    Dr. Kutabam ir doktora grāds tradicionālajā medicīnā, austrumu medicīnā un manuālajā terapijā, kā arī filozofijas doktora grāds ajurvēdiskajā medicīnā. Viņš ir daudzu ajurvēdiskās medicīnisko grāmatu līdzautors, kā arī sertificēts dabas dziednieks.
 
   Viņš ir ASV Kongresa Veselības Reformu Komitejas valdes loceklis un šobrīd ir tās goda priekšsēdētājs no Masačūsetas štata.
 
    2003. gadā ASV kongress piešķīra viņam ļoti augstu novērtējumu – titulu "Gada ārsts", par aktīvo darbību Nacionālās Veselības Aprūpes un Medicīnas Reformu Komitejā.
 
   Viņš ir viens no nedaudzajiem ASV ārstiem, kuram piešķirts Pasaules Veselības Organizācijas Universitātes Goda Doktora nosaukums par alternatīvās medicīnas veicināšanu.
 
    Viņš daudz ceļo un ir apmācījis tūkstošiem ārstus gan ASV, gan Eiropā kā ieviest alternatīvās medicīnas metodes ārstnieciskajā praksē.
 
   "Neapšaubāmi, ka NITRO FX ir ļoti svarīgs un vajadzīgs pamatprodukts optimālas veselības saglabāšanai, un šobrīd ir galvenais, ko es noteikti iesaku saviem pacientiem."
   Dr. Abbas Qutab
 
 
 
Klausieties uzstāšanos vienlaicīgi skatoties arī Powerpoint prezentāciju,
kura tika izmantota uzstāšanās laikā,
un kurā ir atbilstošā informācija par slāpekļa oksīdu.

Prezentācija TE: Dr _Qutab_Baltic_Presentation_January_2007.pps
 
 
 
 
Plašāka informācija par slāpekļa oksīda zinātniskajiem pētījumiem mājas lapā ar dr. Kutaba atbastu: www.nitrodoctor.com
 

   


Tel. +371 - 22130913 (WhatsApp, Viber, Telegram)

  NONINITRO (at) 90.LV

 
Šajā mājas lapā sniegtā informācijā paredzēta tikai izglītojošiem mērķiem un tā nav domāta kā līdzeklis diagnozes uzstādīšanai vai slimības ārstēšanai. Visos garīgās un fiziskās veselības traucējumu gadījumos jāvēršas pie attiecīgās jomas medicīnas speciālistiem. Mājas lapa tiešā vai netiešā veidā nesniedz padomus ārstēšanā, neizraksta nekādus medikamentus un neuzņemas atbildību par cilvēku lēmumu pašārstēties.

 

 
 
 
  
 
 
catalog777.com


Representative of Sunland Source in Baltic States.