NONINITRO,
    NITRO FX
PAR NONI AUGU
PAR SLĀPEKĻA     MONOKSĪDU(NO)
KONTAKTI,     JAUTĀJUMIEM
CENAS, PASŪTĪT,
    AKCIJAS


 
NITRO FX?
Interesanti.
Gribētu pamēģināt.
Jau lietoju.
Neinteresē.
 
(Nobalsot varat vienreiz dienā)
balsošanas rezultāti »
 
 
 
.
 
ATSAUKSMES
 
 
Renārs J., 28 gadi, Liepāja
   Situācijas apraksts:
   2006. gada maijā man tika veikta žultspūšļa oparācija, un nācās šķirties no žultspūšļa. Kā zināms, tad žults tiek nepārtraukti izstrādāta un tā krājas žultsvados un plūst kuņģī. Rezultātā man katru dienu bija nepatīkama, dedzinoša sajūta, kuņģī, barības vadā, naktīs no šīm sajūtām nevarēju gulēt.

   NITRO FX lietošanas shēma:
   Produktu lietoju tikai pa 5 pilieniem 2 reizes dienā.

   Rezultāti:
   Atlika pamēģināt vienu Nitro FX produktu un sajutu rezultātu.
   Jau divu dienu laikā, es vairs nejutu šīs nepatīkamās dedzinošās sajūtas. Fantastiski uzlabojās smadzeņu darbība, tika veicināta domāšana. Strādāju vairākās darba vietās un tāpēc man darbā nākas pavadīt garu darba dienu vismaz 6 reizes nedēļā un NITRO FX lieliski dod enerģiju un naktīs var ļoti labi izgulēties un no rīta atkal ar jauniem spēkiem varu celties jaunai darba dienai.
   NITRO FX ir pārliecinājis savu efektivitāti!
 
 
Inese Ņikitina, 23 gadi, pārdevēja, Rīga
   Situācijas apraksts:
   Man ir iedzimta sirdskaite (Fallo tetrade), sirds mazspēja, grūti elpot, bieži, pat pie nelielas fiziskas slodzes ātri piekūstu, bieži sāp galva, sirds, jūtu žņaugšanu, ir aizdusas, trūkst gaisa, pietrūkst, pat tad, ja esmu laukos vai pat pie jūras. Vienmēr  aukstas rokas, kājas, ziemā - seja.

   NITRO FX lietošanas shēma:
   Lietoju trīs nedēļas. Devas vairāk pēc intuīcijas – standarta deva – pa pieciem pūtieniem trīs reizes dienā. Reizēm, kad jūtu, ka sāk sāpēt sirds, nāk virsū žņaugšana vai spiešana, iepūšu vairāk - pat 7-8 pūtienus.

   Rezultāti:
   Starp citu, kad man sāp sirds, nekas sevišķi nepalīdz, ne manas zāles, ne validols, ne kas cits, bet NITRO FX ir palīdzējis vienmēr. Neiesaku lietot pirms pašas gulētiešanas, jo vienkārši nevarēs aizmigt.
   Vienmēr ļoti salu, tagad man vairs tā nesalst, rokas un kājas kļuvušas siltākas, kļuvis vieglāk elpot, esmu kļuvusi stiprāka - ilgāk varu izturēt fizisko slodzi, jūtu, ka ari imunitāte kļuvusi stiprāka, jo zinu, ka agrāk šādā lietainā un vēsā laikā jau būtu saaukstējusies.

     
Anita Hmelnicka, 49 gadi, Jelgavas raj.
   Situācijas apraksts: 
   Pirms 18 gadiem cietu autoavārijā, no tā laika esmu nu jau 2. gripas invalīde. Bija kreisās kājas vaļējs lūzums ar plašu ādas defektu 3 plaukstu platumā. Salasīja pa gabaliņiem kopā, draudēja amputācija. Tomēr izķepurojos. Nu jāsadzīvo ar stipri bojātu asinsriti, osteomielītu, sāpošām locītavām. Trofiskās čūlas arvien grūtāk sadziedēt, katru gadu jātaisa operācija. Šogad bija jau divas operācijas - gada sākumā un augustā. Septembra beigās atkal jauna čūla atvērās, biju izmisumā, ko darīt. Laikam dievs tomēr ir - caur internetu iepazinos ar cilvēku, kas piedāvāja pamēģināt NITRO FX. 
   
   NITRO FX lietošanas shēma: 
   Sākumā lietoju pa 10 pilieniem no rīta un 10 vakarā, pa 1-2 pilieniem uz čūlas 1 reizi dienā.
   Patreiz lietoju pa 3 pūtieniem no rīta un vakarā. Ja iznāk vairāk darba, tad arī pusdienlaikā iepūšu pāris reizes, bet tas pēc vajadzības - atkarībā no tā, kā jūtos.
   Kājai vairs nevajag, jo sadzija.
  
   Rezultāti:
   Nebija vairs nekādas ticības nekam, bet NITRO FX darīja brīnumus - jau trešajā dienā pēc lietošanas sākuma piefiksēju, ka staigāt daudz vieglāk, nejutu nogurumu un pats galvenais, nedzīstošā čūla sāka palikt mazāka (ari uz tās pilināju). Sapratu, ka tas ir līdzeklis, kas vajadzīgs tieši man, iestājos kompānijā.
   Mēneša laikā, kamēr lietoju NITRO FX, čūla ir sadzijusi pilnībā. Kājai bija stipra tūska - tagad tā ir minimāla un tikai vakaros. Locītavas sāp pavisam minimāli. Smaguma sajūta kājās arī pazudusi, jūtos lieliski.
   Pirms nedēļas biju Rīgā pie sava ārstējošā ārsta uz kārtējo pārbaudi. Paslavēja, ka es malacis, pildu viņa norādījumus, daudz guļu utt., bet, kad pateicu kā ir, - ka nav laika apsēsties, skrienu no rīta līdz vakaram - viņš bija nesaprašanā, kā tas iespējams.
   Vēl varu pastāstīt par kaimiņu vecmāmiņu - padzēra tikai nedēļu - pazuda nogurums, aizdusa. Tagad prasa vēl.


Zelma Štelmakere, 58 gadi, Iecava
   Situācijas apraksts: 
   Gadiem ilgi bija neizārstējama roze, gāju pie ārstiem un dziedniekiem, bet sevišķi nekas nelīdzēja jau 15 gadus.

   NITRO FX lietošanas shēma: 
   Pirmās trīs dienas pa 10 pilieniem 2 reizes dienā, vēlāk - pa 20 pilieniem 2 reizes dienā.

   Rezultāti:
   Tikai pusotras nedēļas laikā roze sadzija, pampums (kas nekad nepārgāja arī tad, ja bija daudz maz labi) ir pārgājis pilnībā. Kolosāli, es pilnīgi piekrītu tam, ka NITRO FX ir dzīvības ekstrakts, un es esmu ļoti laimīga, ka liktenis mani ir savedis kopā ar šo firmu, produktu un cilvēkiem. Baudiet un dzīvojiet LAIMĪGI UN VESELI!!!

 
Jānis Ostrovskis, 54 gadi, Talsi
   Situācijas apraksts: 
   Maija mēnesī apaukstēju galvu. Tanī laikā lietoju citas firmas antioksidantus, ārsti brīnījās, ka nav strutas un varu vēl dzīvot. Bet uzlabojumu nebija, aptiekas preparāti nelīdzēja, zaudēju vienā ausī dzirdi pilnīgi, otrā daļēji. Darba spējas uz 20%.
   Veselības dēļ biju spiests meklēt darbu tiešās tirdzniecības sistēmā, tagad par to priecājos, jo ir iespēja gan pelnīt, gan arī veselība tāda, ka es varu arī fiziski strādāt. Diagnoze – novecojis mugurkauls, 15 gadus sadzīvoju ar sāpēm un neko nevarēja līdzēt.
   Tad satiku firmu ENLIVEN, sapratu ka produkts labs, bet tā arī teicu, ja tas man palīdzēs atgūt sevi, tad darīšu visu lai palīdzētu citiem.

   NITRO FX lietošanas shēma: 
   Lietoju cik organisms prasa un kad prasa (kaut vai trīs mēneša normas vienā mēnesī).

   Rezultāti:
   Divos mēnešos atguvu dzirdi, redze uzlabojās fenomenāli, arī citas vainas ar ko sadzīvoju, lika sevi manīt (tās, kas mani it kā neuztrauca, jo galvenais bija atgūt dzirdi), bet tagad vairs arī tās nejūtu. Tās bija cukurs, paaugstināts asinsspiediens, apaukstēti un saliekti pirksti, muguras sāpes, podagras uzliesmojumi, rudenī slapjā laikā klepus, astmas sākums, iesnas, nepārtraukta angīna. No tā visa ir palicis pavisam maziņš klepus, ja izeju un samirkstu lietainā laikā, un nevis elpas trūkums un klepus līdz zūd elpa, kā bija agrāk. 
   Pirms tam esošie medikamenti nelīdzēja, netradicionālie uz īsu laiciņu. Produkcijai ir labi panākumi bronhu iekaisumu gadījumā. Pašam lietojot produktu attīrījās bronhi un tagad, cik saprotu, esmu izmucis no smagas astmas. Arī ENLIVEN tēja no NONI augu lapām, ļoti efektīgi palīdz elpošanas ceļiem, pastiprina NITRO FX iedarbību. Bronhi attīrās klepus un krēpu veidā, var būt arī iesnas vai pat sviedri, bet tas pāriet, un liekas, ka uz visiem laikiem. Nav jābīstas no organisma attīrīšanās.
   Iesaku lietot NITRO FX pēc ēdienreizēm. Pēc laika samazinās nepieciešamais ēdiena daudzums un mainās ēšanas režīms, nav izsalkuma sajūta.
   Tagad lietoju mazāk. Kad iznāca fiziski pastrādāt nekad nedomāju, ka būšu spējīgs pavisam vienkārši tik daudz paveikt. Pirms gada tāda fiziskā slodze man beigtos vainu kapā vai slimnīcā. Nelietoju vairs neko citu, arī NITRO FX negribas vairs tā, kā sākumā, un patiešām labi jūtos. Tā ir atgriešanās dzīvē pēc daudzu gadu murga ar medikamentu degustācijām, izejas meklēšanu no tā, no kā tradicionālajā medicīnā nav izejas, un piedāvātie līdzekļi nelīdz. Parasti zāles izrakstīja lietošanai līdz mūža beigām, nauda tērējās, bet rezultātu nebija un mirt arī negribējās, dzīve tomēr ir skaista.
    Dzirdi atguvu, redzu arī daudz labāk, domāju, ka arī brilles kādreiz vairs nevajadzēs. Ticiet man, NITRO FX ir tas, kas atgriež dzīvē. Iesaku visiem kas grib dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. 
  
 
AUDIO ATSAUKSMES (dr. Kutaba vizītes un uzstāšanās konferencē).
 
 
 
   


Tel. +371 - 22130913 (WhatsApp, Viber, Telegram)

  NONINITRO (at) 90.LV

 
Šajā mājas lapā sniegtā informācijā paredzēta tikai izglītojošiem mērķiem un tā nav domāta kā līdzeklis diagnozes uzstādīšanai vai slimības ārstēšanai. Visos garīgās un fiziskās veselības traucējumu gadījumos jāvēršas pie attiecīgās jomas medicīnas speciālistiem. Mājas lapa tiešā vai netiešā veidā nesniedz padomus ārstēšanā, neizraksta nekādus medikamentus un neuzņemas atbildību par cilvēku lēmumu pašārstēties.

 

 
 
 
  
 
 
catalog777.com


Representative of Sunland Source in Baltic States.